Kurumsal

Atmaca Grup
Hakkında

Mustafa Atmaca tarafından 2002 yılında kurulan Atmaca Grup, bu süre zarfında faaliyet alanlarını sürekli genişleterek müşteri portföyünü arttırmıştır. 2020 itibariyle İnşaat, Sağlık Turizmi, Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Savunma sektörlerinde Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmalarıyla çalışmaktadır.

Atmaca Grup, ekonominin en önemli ve en etkili sektörlerinde başarılı projelere imza atmaktadır. Müşteri odaklı bir yaklaşımla ve Dünya standartlarında kalite arayışı ile Mühendislik, Altyapı Projeleri ve Teknoloji alanlarında eşsiz bir uzmanlığa sahiptir.

Atmaca Grup’un her yönü profesyonellik ve kurumsal yönetim standartlarıyla farkını ortaya koymaktadır. Sürdürülebilirlik ve uzun vadeli büyüme en önemli stratejik ilkelerimiz arasındadır.

Faaliyet yürütmekte olduğumuz tüm iş kollarındaki müşterilerimizi uzun vadede desteklemek ve yeni iş alanları açmalarına yardımcı olmak için, uzman kadrolarımızın yetkinliklerinden faydalanıyoruz. Dünya genelinde önemli bir aktör olmak ve bu konumunu korumak için daima teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

Atmaca Grup Şirketleri, bünyesindeki Atmaca 1 – 2 İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketleri konut, öğrenci yurdu ve ticari binaların yapımı ve satımı ile ilgilenmektedir.

MMM Vizyon Gayrimenkul Danışmanlık firması ile proje geliştirme ve portföy yönetimi gerçekleştirmektedir.

World Health Network firması, sağlık turizmiyle ilgilenmekte, Dünya’nın dört bir yanından Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olanakları sunmaktadır.

Atmaca Savunma ve Madencilik A.Ş. olarak Zırhlama Teknolojileri, Anti-Drone Sistemleri, Jammer Sistemleri ve çeşitli güvenlik hizmetleri alanlarında çalışmaktadır.

Vizyonumuz – Misyonumuz

Değerler bir şirket için ahlaki temellerdir. Atmaca Grup’un değerleri proaktif ve yenilikçi olmayı temel almıştır. Tüm çalışanlarımız, Grubumuzun kurumsal kültürünü devam ettirmektedir. Tüm faaliyet alanlarımızda elde ettiğimiz başarımızın sırrı buradadır.

Atmaca Grup Değerleri:

  • İnsanların ve diğer tüm canlıların yaşamlarını önemsiyoruz. Yeşil çözümleri teşvik etmeyi gelecek nesillere karşı bir sorumluluk olarak görüyoruz.
  • Dürüstlük ve şeffaflık bizim için çok önemli. Hem müşterilerimizle hem de çalışanlarımızla güven ilişkisi kurabilmemizi buna borçluyuz.
  • Müşterilerimizin projelerinde başarı elde etmeleri birincil amacımız. Onların ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak daha verimli çözümler üretiyoruz.

VİZYONUMUZ: Faaliyet gösterdiğimiz her alanda öncelikle ülkemizin, sonrasında dünyanın lider firmalarından olma amacıyla en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için disiplin ve kararlılıkla çalışmaktır.

MİSYONUMUZ: İnsanların yaşam kalitelerini arttırmak amacıyla çevre dostu, yenilikçi ve benzersiz ürün ve hizmetler sunarak toplumsal refaha katkıda bulunmaktır.