SAĞLIK TURİZMİ

World Health Network, Dünya’nın dört bir yanından Türkiye’nin seçkin hastanelerine sağlık turizmi organizasyonları düzenlemektedir. 27 ülkede bulunan şubeleriyle sağlık turizmi alanında global anlamda bir aktör olmayı başarmış, TC Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş öncü bir firmadır.

12 yıldır faaliyet göstermekte olan WHN, ülkemizde bu sektöre adım atan ilk firmalar arasındadır ve gün geçtikçe iş hacmini genişleterek daha çok insanın sağlık hizmetine erişmesini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

WHN şu anda Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Cezayir, Etiyopya, Filistin, Irak, Katar, Kırgızistan, Kuveyt, Libya, Mısır, Moğolistan, Pakistan, Sudan, Ürdün, Kongo, Gabon, Benin, Somali, Umman, Lübnan, Mali ve Çad’da bulunan temsilcilikleriyle insan sağlığı odaklı medikal çözümler sunmaya devam etmektedir.

World Health Network Avantajları

Firmamız aracılığıyla medikal hizmetlerden faydalanmak isteyen tüm müşterilerimizin hastane, konaklama ve diğer ihtiyaçlarını önceden planlıyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önem sebebiyle tüm sürecin kaç gün içerisinde gerçekleşeceğini en başından belirleyerek, hastaların herhangi bir aksaklıkla karşılaşmalarının önüne geçiyoruz.

Hastaların Türkiye’deki temel ihtiyaçlarının yanı sıra vize danışmanlığı, transfer hizmetleri, tercümanlık, psikolojik danışmanlık ve 7/24 çağrı merkezi desteği de sağlıyoruz, dileyen müşterilere sağlık hizmetlerinin yanı sıra kültürel turizm paketleri de sunuyoruz.

World Health Network aracılığıyla sağlık hizmetiyle birlikte tatil fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Sağlık Hizmetlerinin Geleceği WHN’de!

WHN olarak temel ilkemiz, daha çok insanın daha iyi sağlık hizmetine erişimini sağlamak ve Dünya genelinde kaliteli sağlık hizmetleri bilincini arttırmak; başta Türkiye’de olmak üzere, Dünya’nın dört bir yanında, sağlık sektörünün insan yaşamını merkeze alan bir perspektifle büyümesine katkıda bulunmaktır.

Sağlık turizmini insan yaşamını hiçe sayan anlayıştan arındırarak ve sektöre dair doğru bilgiye erişimin önünü açarak, daha fazla insanın küresel sağlık hizmetlerinden gönül rahatlığıyla yararlanması için çalışıyoruz.

World Health Network’ün amacı sadece tedavi imkanları sunmak değil, bu imkanların geliştirilmesi için de katkıda bulunmaktır. Bu sebeple sağlık sektöründe yeni olanaklar yaratacak teknolojik ve endüstriyel gelişmeleri takip ederek hızlı bir şekilde pratiğe dökülmesi için araştırmalar yapıyoruz.

WHN farkıyla hem turizm olanaklarından faydalanmak hem de sağlığınız için bir adım atmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilir, temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.