İNŞAAT

Atmaca 1 – 2 İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketleri olarak tüm projelerimiz için geçerli olan bir vizyonumuz var. Tasarım ve uygulama aşamalarının tamamında, ortaya çıkacak sonucun müşterilerimizin gözlerinde canlanmasını sağlamak adına boyut, stil, şekil ve renkler gibi tüm ayrıntıları detaylı olarak planlar ve anlatırız.

Çığır açan projeleri hayata geçirebilmemizin temelinde, daima bu vizyonu sahiplenen uzmanlarla çalışmamız yatmaktadır. Müşterilerimizden de aynı derecede yeniliklere açık ve ileri görüşlü olmalarını bekleriz. Bu ortak düşünce ve eylem sayesinde fiziksel ve işlevsel özelliklerine hayran olunacak yapılar ortaya koyarız.

İnşaat işini ciddiye alıyoruz. 20 yıla yakın süredir bu işi en ileri seviyede yapıyoruz ve çok daha uzun süre yapmaya devam edeceğiz.

Yalın düşünerek ve yalın tasarımları hayata geçirerek müşterilerimizin zaman ve paradan tasarruf etmesine katkıda bulunuyoruz. Güvenlik, kalite, doğru iletişim ve planlama konularında daima daha iyiye ulaşmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Atmaca İnşaat’ta Nasıl Çalışıyoruz?

Atmaca İnşaat’ta, hem müşterilerimizin kaynaklarını hem de kendi kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanabilmek için benimsediğimiz çalışma ilkelerimiz var.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla uyuşmayan üretimin gereksiz olduğuna inanıyor, tüm planlamayı inşaat aşamasına geçmeden tüm ayrıntılarıyla yaparak sürpriz giderleri elimine ediyoruz.

İnşaat dahil her sektörde ve projede en önemli kaynağın insan olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, mümkün olan tüm insan gücünü –hem fiziksel hem de zihinsel bakımdan- doğru işe kanalize ediyoruz. Farklı fikirlerin karşı karşıya gelmesinden yepyeni olanakların doğacağına inanıyoruz. Tüm proje yönetim ve uygulama süreçlerinde demokratik ve eşitlikçi bir diyalog ortamı yaratıyoruz.

Eksiksiz Proje Yönetimi Deneyimiyle Tanışın

Bir inşaat projesi sırasında riske yer yoktur. İster ticari amaçlar için ister barınma amaçlı inşa edilsin, insan hayatına doğrudan etkileri bulunan yapıların, sağlıklı yönetim ve uygulama süreçleriyle yürütülmesi gerekir.

Atmaca İnşaat’ta risk faktörlerini daima incelikle ele alırız. Tüm riskleri önceden hesaplayarak beklenmedik olumsuzluklara karşı hazırlıklı oluruz. Firmamızda bulunan finans ve analiz uzmanları, operasyon başlamadan önce ve başladıktan sonra müşteriyle sürekli işbirliği ve iletişim içerisinde olurlar.

Riskle başa çıkmak için tüm olasılıkların hesaplanması gerekir. Atmaca İnşaat, 20 yıllık tecrübesi sayesinde meydana gelebilecek tüm riskleri daha önceden tahmin edebilir ve proaktif davranarak daha gerçekleşmeden önünü kesebilir. Şirket içi eğitimlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz tüm projeleri kapsayan kayıt sistemimiz, daha önce yapılmış bir hatanın tekrarlanmaması için çalışanlarımızı hazırlıklı kılar.